قرارداد استخدام مدیر بازاریابی

قرارداد استخدام مدیر بازاریابی

خرید و دانلود تومان 120000

اگر کارافرین و صاحب یک استارتاپ هستید یا قصد فعالیت و همکاری در یک استارتاپ را دارید، باید توجه داشته باشید که برای تمام همکاری های خود اقدان به عقد قرارداد کنید. در این قرارداد ها باید تمام موارد توافق شده و شرایط و جزئیات کار لحاظ شود تا در مواقع لازم بتوان به آن مراجعه کرد. بستن قرارداد مانع از بسیاری از مشکلات و اختلافاتی است که ممکن است در آینده پیش بیاید. در ادامه مطلب در مورد لزوم انعقاد قرارداد مدیر مارکتینگ به صورت خلاصه صحبت خواهیم کرد.

کادری با پس زمینه کتاب که روی آن عبارت "دانلود از بانک قراردادهای آپلا" نوشته شده است.

قرارداد مدیر مارکتینگ

مدیر مارکتینگ شخصی است که وظیفه مدیریت بازاریابی یک کسب و کار یا محصول را به عهده دارد. مدیر مارکتینگ می تواند مسئول محصولات و خدمات مختلفی باشد و یا یک محصول منحصر به فرد را مدیریت کند.

مدیران مارکتینگ با ایجاد کمپین های تبلیغاتی و با استراتژی هایی که با توجه به مخاطب هدف از پیش تعیین شده است، محصول یا خدمت مورد نظر را در جهت افزایش مخاطب و فروش، ارزیابی و بررسی کرده و اقدامات لازم را در این راستا انجام می دهند. آن ها مسئول ایجاد و حفظ برند مطابق با دیدگاه ها و ارزش های کسب و کار هستند. مدیر مارکتینگ وظایف مختلفی از قبیل تخمین و براورد بودجه های مربوط به کمپین های تبلیغاتی، کار با آژانس های تبلیغاتی، شرکت در مذاکرات، تهیه قراردادهای تبلیغات و فروش، بررسی کانال های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی، بنرها و تبلیغات آنلاین، تعیین استراتژی های قیمت گذاری، انتخاب رسانه و موارد دیگر دارد.

قرارداد مدیر مارکتینگ چیست؟

قرارداد مدیر مارکتینگ، تفاهم نامه ای میان یک صاحب کسب و کار و یک مدیر مارکتینگ است. این قرارداد شامل مواردی از قبیل اطلاعات طرفین قرارداد، مدت قرارداد، تعهدات طرفین، مبلغ قرارداد، فورس ماژور، حل اختلاف و موارد دیگر است.

تصویر شخصی در حال کار با لپ تاپ که در گوشه سمت راست پایین تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا نباید از نمونه قراردادهای رایگان موجود در اینترنت استفاده کنیم؟

با جستجوی ساده ای در صفحات اینترنت با وب سایت های زیادی رو به رو می شوید که فرم های قرارداد و توافق نامه هایی که برای کسب و کار شما نیاز است را به صورت رایگان دراختیار شما قرار می دهند. باید گفت که استفاده از این قراردادها حتی می تواند صدمات بیشتری نسبت به نداشتن قرارداد به شما وارد کند. در ادامه دلایل عدم استفاده از قراردادهای رایگان موجود در اینترنت را برای شما شرح خواهیم داد.

شما نمی دانید چه کسی قرارداد را تهیه کرده است.

هنگامی که قراردادی در گوگل پیدا می کنید به احتمال زیاد اطلاعاتی در مورد کسی که قرارداد را تنظیم کرده است ندارید. اینکه آیا نویسنده قرارداد، وکیل یا شخصی متخصص در حوزه کسب و کار شما است؟ آیا در نوشتن قراردادهای حقوقی مربوط به کسب و کار تجربه ای دارد؟ اگر اطلاعات حقوقی خاصی ندارید چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه که نیاز دارید در قرارداد وجود دارد؟ در میان انبوه قراردادهای موجود چطور انتخاب می کنید که قرارداد مناسب شما کدام است؟

ممکن است قراردادی که انتخاب کرده اید برای حوزه ی کسب و کار شما تنظیم نشده باشد.

ممکن است درحوزه های مختلف کسب و کار قراردادهای مشترکی وجود داشته باشد. اما این امکان نیز وجود دارد که در حوزه مورد نظر شما مواردی وجود داشته باشد که از آن بی اطلاع بوده و قراردادی که انتخاب کرده اید در حوزه کاری شما بی استفاده و یا تمام موارد مورد نظرشما را پوشش نداده باشد. برای مثال در قرارداد مدیر مارکتینگ ذکر مواردی ضروری است که ممکن است در قراردادهای موجود رعایت نشده باشد.

شما در مورد حوزه قانونی مربوطه اطلاعی ندارید.

اغلب قراردادها شامل قسمت های بیان کننده موارد قانونی لازم هستند. قوانین براساس کشور، شهر و حتی نوع کسب و کار متفاوت است. ممکن است قرارداد که نوشته شده است برای حوزه قانونی شما مناسب نباشد. برای مثال ممکن است اختلافی که برای شما پیش آمده است از طریق داوری قابل حل باشد اما به دلیل ذکر نشدن در قرارداد مجبور به طی کردن فرایند دادگاه شوید.

شما نمی دانید چه زمانی این قرارداد تنظیم شده است.

کسب وکارها و قوانین مربوط به آنها دائما در حال تغییر هستند. برای مثال شخص بازاریاب امروز با مواردی روبرو است که ممکن است چند سال گذشته وجود نداشتند. شما باید از قراردادهای مدیر مارکتینگی استفاده کنید که به روز باشند و متناسب با زبان و شرایط حال حاضر تنظیم شده باشد.

شما نمی دانید که قرارداد چه می گوید!

شاید تعجب کرده باشید. قطعا هر کسی می تواند قرارداد را بخواند اما مشکل در زبانی است که استفاده شده است. اغلب قراردادها پر از اصطلاحات خاص حقوقی و مربوط به اجرای احکام است. در زبان حقوق حتی کوچکترین تغییر در کلمات می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

تصویر یک ساختمان که در گوشه سمت راست پایین تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا از قرارداد مدیر مارکتینگ آپلا استفاده کنیم؟

  • قرارداد مدیر مارکتینگ آپلا توسط افراد متخصص حقوقی و باتجربه در زمینه کسب و کارهای نوپا تنظیم شده است.
  • قرارداد مدیر مارکتینگ آپلا امکان سفارشی شدن به صورت شخصی را دارد.
  • قرارداد مدیر مارکتینگ آپلا دارای پشتیبانی پس ازفروش رایگان به مدت یک هفته پس از خرید قرارداد است. در این یک هفته امکان هرگونه تغییر در قرارداد وجود دارد.
  • هزینه قراردادهای آپلا مناسب و به صرفه است.
کادری با پس زمینه چند دست مشت شده کنار هم به نشانه توافق که روی آن عبارت "دانلود قرارداد استخدام مدیرمارکتینگ"  نوشته شده است.

شما در هر زمان می توانید قرارداد مدیر مارکتینگ و سایر قراردادهای مربوط به کسب و کار را که به صورت کاملا تخصصی تدوین شده اند از آپلا دریافت کرده و از پشتیبانی های بعدی نیز استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید پس از دریافت مشاوره، قرارداد مورنظر خود را به صورت کاملا سفارشی و طبق خواسته های خود از آپلا دریافت کنید.

کادری با رنگ آبی که روی آن عبارت "برای تنظیم قرارداد اختصاصی خودتون همین الان کلیک کنید!"  نوشته شده است.