قرارداد استخدام مدیر فنی

قرارداد استخدام مدیر فنی

خرید و دانلود تومان 120000

اگر کارافرین و صاحب یک استارتاپ هستید یا قصد فعالیت و همکاری در یک استارتاپ را دارید، باید توجه داشته باشید که برای تمام همکاری های خود اقدان به عقد قرارداد کنید. در این قرارداد ها باید تمام موارد توافق شده و شرایط و جزئیات کار لحاظ شود تا در مواقع لازم بتوان به آن مراجعه کرد. بستن قرارداد مانع از بسیاری از مشکلات و اختلافاتی است که ممکن است در آینده پیش بیاید. در ادامه مطلب در مورد لزوم انعقاد قرارداد مدیر پروژه به صورت خلاصه صحبت خواهیم کرد.

کادری با پس زمینه کتاب که روی آن عبارت "دانلود از بانک قراردادهای آپلا" نوشته شده است.

قرارداد مدیر فنی (CTO)

تکنولوژی با کسب و کار ارتباط تنگاتنگی دارد. وظیفه اصلی یک مدیر ارشد فناوری یا مدیر فنی اطمینان حاصل کردن از این است که استراتژی فناوری با اهداف کلی کسب و کار همسو است. مدیر فنی شخصی در سازمان است که بر فناوری موجود و سیاست های مربوطه نظارت دارد. این شخص باید دانش تجاری لازم برای همسو کردن تصمیمات مربوط به فناوری با اهداف سازمان را داشته باشد.

قرارداد مدیر فنی (CTO) چیست؟

قرارداد مدیر فنی (CTO) ، تفاهم نامه ای میان یک صاحب کسب و کار و یک مدیر فنی است. این قرارداد شامل مواردی از قبیل اطلاعات طرفین قرارداد، موضوع قرارداد، مبلغ قرارداد، مدت قرارداد، تعهدات کارفرما، تعهدات مدیر فنی، فورس ماژور، حل اختلاف، جبران خسارات و موارد لازم دیگر است.

تصویر تعدادی پرونده کاری که روی هم قرار گرفته اند و در گوشه سمت راست پایین تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا نباید از نمونه قراردادهای رایگان موجود در اینترنت استفاده کنیم؟

با جستجوی ساده ای در صفحات اینترنت با وب سایت های زیادی رو به رو می شوید که فرم های قرارداد و توافق نامه هایی که برای کسب و کار شما نیاز است را به صورت رایگان دراختیار شما قرار می دهند. باید گفت که استفاده از این قراردادها حتی می تواند صدمات بیشتری نسبت به نداشتن قرارداد به شما وارد کند. در ادامه دلایل عدم استفاده از قراردادهای رایگان موجود در اینترنت را برای شما شرح خواهیم داد.

شما نمی دانید چه کسی قرارداد را تهیه کرده است.

هنگامی که قراردادی در گوگل پیدا می کنید به احتمال زیاد اطلاعاتی در مورد کسی که قرارداد را تنظیم کرده است ندارید. اینکه آیا نویسنده قرارداد، وکیل یا شخصی متخصص در حوزه کسب و کار شما است؟ آیا در نوشتن قراردادهای حقوقی مربوط به کسب و کار تجربه ای دارد؟ اگر اطلاعات حقوقی خاصی ندارید چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه که نیاز دارید در قرارداد وجود دارد؟ در میان انبوه قراردادهای موجود چطور انتخاب می کنید که قرارداد مناسب شما کدام است؟

ممکن است قراردادی که انتخاب کرده اید برای حوزه ی کسب و کار شما تنظیم نشده باشد.

ممکن است درحوزه های مختلف کسب و کار قراردادهای مشترکی وجود داشته باشد. اما این امکان نیز وجود دارد که در حوزه مورد نظر شما مواردی وجود داشته باشد که از آن بی اطلاع بوده و قراردادی که انتخاب کرده اید در حوزه کاری شما بی استفاده و یا تمام موارد مورد نظرشما را پوشش نداده باشد. برای مثال در قرارداد مدیر فنی مربوط به کسب و کار شما ذکر مواردی ضروری است که ممکن است در قراردادهای موجود رعایت نشده باشد.

شما در مورد حوزه قانونی مربوطه اطلاعی ندارید.

اغلب قراردادها شامل قسمت های بیان کننده موارد قانونی لازم هستند. قوانین براساس کشور، شهر و حتی نوع کسب و کار متفاوت است. ممکن است قرارداد که نوشته شده است برای حوزه قانونی شما مناسب نباشد. برای مثال ممکن است اختلافی که برای شما پیش آمده است از طریق داوری قابل حل باشد اما به دلیل ذکر نشدن در قرارداد مجبور به طی کردن فرایند دادگاه شوید.

شما نمی دانید چه زمانی این قرارداد تنظیم شده است.

کسب وکارها و قوانین مربوط به آنها دائما در حال تغییر هستند. برای مثال شخص بازاریاب امروز با مواردی روبرو است که ممکن است چند سال گذشته وجود نداشتند. شما باید از قراردادهای مدیر فنی استفاده کنید که به روز باشند و متناسب با زبان و شرایط حال حاضر تنظیم شده باشد.

شما نمی دانید که قرارداد چه می گوید!

شاید تعجب کرده باشید. قطعا هر کسی می تواند قرارداد را بخواند اما مشکل در زبانی است که استفاده شده است. اغلب قراردادها پر از اصطلاحات خاص حقوقی و مربوط به اجرای احکام است. در زبان حقوق حتی کوچکترین تغییر در کلمات می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

تصویر شخصی در حال کار با تبلت روی میز کار که در گوشه سمت راست پایین تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا از قرارداد مدیر فنی (CTO) آپلا استفاده کنیم؟

 • قرارداد مدیر فنی (CTO) آپلا توسط افراد متخصص حقوقی و باتجربه در زمینه کسب و کارهای نوپا تنظیم شده است.
 • قرارداد مدیر فنی (CTO) آپلا امکان سفارشی شدن به صورت شخصی را دارد.
 • قرارداد مدیر فنی (CTO) آپلا دارای پشتیبانی پس ازفروش رایگان به مدت یک هفته پس از خرید قرارداد است. در این یک هفته امکان هرگونه تغییر در قرارداد وجود دارد.
 • هزینه قراردادهای آپلا مناسب و به صرفه است.
 • کادری با پس زمینه میز کار شامل یک فنجان قهوه و گوشه ای از لپ تاپ که روی آن عبارت "دانلود قرارداد استخدام مدیرفنی" نوشته شده است.

  شما در هر زمان می توانید قرارداد مدیر فنی و سایر قراردادهای مربوط به کسب و کار را که به صورت کاملا تخصصی تدوین شده اند از آپلا دریافت کرده و از پشتیبانی های بعدی نیز استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید پس از دریافت مشاوره، قرارداد مورنظر خود را به صورت کاملا سفارشی و طبق خواسته های خود از آپلا دریافت کنید.

  کادری با رنگ آبی که روی آن عبارت "برای تنظیم قرارداد اختصاصی خودتون همین الان کلیک کنید!" نوشته شده است.