قرارداد استخدام برنامه نویس فرانت اند

قرارداد استخدام برنامه نویس فرانت اند

خرید و دانلود تومان 80000

صاحبان کسب و کارهای نوپا و تمام افرادی که به نوعی با این کسب و کارها همکاری می کنند باید توجه داشته باشند که برای تمام همکاری های خود اقدام به عقد قرارداد کنند. در این قراردادها تمام موارد توافق شده بین طرفین و جزئیات مربوط به کار لحاظ می شود. با بستن قرارداد از بسیاری از مشکلات و اختلافاتی که احتمال دارد در آینده پیش بیاید جلوگیری می شود. در ادامه این مطلب در مورد لزوم انعقاد قرارداد برنامه نویسی فرانت اند به طور خلاصه صحبت خواهیم کرد.

کادری با پس زمینه آبی که روی آن عبارت "دانلود از بانک قراردادهای آپلا" نوشته شده است.

قرارداد برنامه نویس فرانت اند

به قسمتی از یک سایت یا اپلیکیشن که توسط کاربران قابل مشاهده است فرانت اند گفته می شود. برنامه نویس فرانت اند وظیفه طراحی و کدنویسی ظاهر یک وب سایت یا اپلیکیشن را برعهده دارد. در واقع برنامه نویس فرانت اند کدهای نوشته شده در سمت سرور یا بک اند را به گونه ای قابل تعامل برای کاربر تبدیل می کند. یک برنامه نویس فرانت اند مهارت هایی نظیر زبان های برنامه نویسی HTML و CSS، نرم افزارهای گرافیکی مانند فوتوشاپ، آشنایی با اصول رابط کاربری و سایر مهارت های دیگر را داراست.

قرارداد برنامه نویسی فرانت اند چیست؟

قرارداد برنامه نویسی فرانت اند توافقی میان صاحب یک کسب و کار نوپا و یک برنامه نویس فرانت اند است. این قرارداد ممکن است به صورت پروژه ای و یا استخدام رسمی و تمام وقت با برنامه نویس منعقد شود. قرارداد برنامه نویسی بک اند شامل موارد مختلفی از قبیل مشخصات طرفین قرارداد، وظایف و تعهدات کارفرما و برنامه نویس، مدت قرارداد، مبلغ قرارداد، حل اختلاف، فورس ماژور و موارد مهم دیگر است که با توجه به نوع کسب و کار و توافقات در قرارداد ذکر می شود.

تصویر از یک صفحه کد برنامه نویسی فرانت اند که در گوشه سمت راست پایین تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا نباید از نمونه قراردادهای رایگان موجود در اینترنت استفاده کنیم؟

با جستجوی ساده ای در صفحات اینترنت با وب سایت های زیادی رو به رو می شوید که فرم های قرارداد و توافق نامه هایی که برای کسب و کار شما نیاز است را به صورت رایگان دراختیار شما قرار می دهند. باید گفت که استفاده از این قراردادها حتی می تواند صدمات بیشتری نسبت به نداشتن قرارداد به شما وارد کند. در ادامه دلایل عدم استفاده از قراردادهای رایگان موجود در اینترنت را برای شما شرح خواهیم داد.

شما نمی دانید چه کسی قرارداد را تهیه کرده است.

هنگامی که قراردادی در گوگل پیدا می کنید به احتمال زیاد اطلاعاتی در مورد کسی که قرارداد را تنظیم کرده است ندارید. اینکه آیا نویسنده قرارداد، وکیل یا شخصی متخصص در حوزه کسب و کار شما است؟ آیا در نوشتن قراردادهای حقوقی مربوط به کسب و کار تجربه ای دارد؟ اگر اطلاعات حقوقی خاصی ندارید چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه که نیاز دارید در قرارداد وجود دارد؟ در میان انبوه قراردادهای موجود چطور انتخاب می کنید که قرارداد مناسب شما کدام است؟

ممکن است قراردادی که انتخاب کرده اید برای حوزه ی کسب و کار شما تنظیم نشده باشد.

ممکن است درحوزه های مختلف کسب و کار قراردادهای مشترکی وجود داشته باشد. اما این امکان نیز وجود دارد که در حوزه مورد نظر شما مواردی وجود داشته باشد که از آن بی اطلاع بوده و قراردادی که انتخاب کرده اید در حوزه کاری شما بی استفاده و یا تمام موارد مورد نظرشما را پوشش نداده باشد. برای مثال در قرارداد برنامه نویس فرانت اند ذکر مواردی ضروری است که ممکن است در قراردادهای موجود رعایت نشده باشد.

شما در مورد حوزه قانونی مربوطه اطلاعی ندارید.

اغلب قراردادها شامل قسمت های بیان کننده موارد قانونی لازم هستند. قوانین براساس کشور، شهر و حتی نوع کسب و کار متفاوت است. ممکن است قرارداد که نوشته شده است برای حوزه قانونی شما مناسب نباشد. برای مثال ممکن است اختلافی که برای شما پیش آمده است از طریق داوری قابل حل باشد اما به دلیل ذکر نشدن در قرارداد مجبور به طی کردن فرایند دادگاه شوید.

شما نمی دانید چه زمانی این قرارداد تنظیم شده است.

کسب وکارها و قوانین مربوط به آنها دائما در حال تغییر هستند. برای مثال شخص بازاریاب امروز با مواردی روبرو است که ممکن است چند سال گذشته وجود نداشتند. شما باید از قراردادهای برنامه نویسی فرانت اندی استفاده کنید که به روز باشند و متناسب با زبان و شرایط حال حاضر تنظیم شده باشد.

شما نمی دانید که قرارداد چه می گوید!

شاید تعجب کرده باشید. قطعا هر کسی می تواند قرارداد را بخواند اما مشکل در زبانی است که استفاده شده است. اغلب قراردادها پر از اصطلاحات خاص حقوقی و مربوط به اجرای احکام است. در زبان حقوق حتی کوچکترین تغییر در کلمات می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

تصویر یک میز کار شامل کیبورد، ماوس و کتاب کد نویسی که در گوشه سمت راست پایین تصویر عبارت "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا از قرارداد برنامه نویس فرانت اند آپلا استفاده کنیم؟

  • قرارداد برنامه نویس فرانت اند آپلا توسط افراد متخصص حقوقی و باتجربه در زمینه کسب و کارهای نوپا تنظیم شده است.
  • قرارداد برنامه نویس فرانت اند آپلا امکان سفارشی شدن به صورت شخصی را دارد.
  • قرارداد برنامه نویس فرانت اند آپلا دارای پشتیبانی پس ازفروش رایگان به مدت یک هفته پس از خرید قرارداد است. در این یک هفته امکان هرگونه تغییر در قرارداد وجود دارد.
  • هزینه قراردادهای آپلا مناسب و به صرفه است.
کادری با پس زمینه شخصی در حال کار با کامپیوتر در محل کار که روی آن عبارت "دانلود قرارداد استخدام برنامه نویس فرانت اند"  نوشته شده است.

شما در هر زمان می توانید قرارداد برنامه نویس فرانت اند و سایر قراردادهای مربوط به کسب و کار را که به صورت کاملا تخصصی تدوین شده اند از آپلا دریافت کرده و از پشتیبانی های بعدی نیز استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید پس از دریافت مشاوره، قرارداد مورنظر خود را به صورت کاملا سفارشی و طبق خواسته های خود از آپلا دریافت کنید.

کادری با رنگ آبی که روی آن عبارت "برای تنظیم قرارداد اختصاصی خودتون همین الان کلیک کنید!"  نوشته شده است.