قرارداد همکاری با یابنده سرمایه گذار

قرارداد همکاری با یابنده سرمایه گذار

خرید و دانلود تومان 120000

صاحبان کسب و کار و تمام کسانی که قصد فعالیت در یک کسب و کار را دارند باید برای تمام همکاری های خود اقدام به انعقاد قرارداد کنند.در این قراردادها تمام موارد توافق شده بین طرفین و جزئیات کار لحاظ می شود تا در صورت لزوم به راحتی بتوان به آن رجوع کرد. عقد قرارداد از بسیاری از اختلافات و مشکلاتی که احتمال دارد در آینده برای شما پیش بیاید جلوگیری می کند. در ادامه سعی داریم در مورد لزوم انعقاد قرارداد همکاری یابنده سرمایه گذار با استارتاپ به طور خلاصه صحبت کنیم.

کادری با عکس پس زمینه دست شخصی در حال نوشتن که روی آن جمله "دانلود از بانک قراردادهای آپلا" نوشته شده است.

قرارداد بازاریاب چیست؟

اغلب استارتاپ ها برای شروع یا ادامه فعالیت نیاز به جذب سرمایه دارند. شغل برخی افراد پیدا کردن سرمایه گذار با توجه به شرایط شماست. از آنجایی که این افراد با موارد زیادی برای سرمایه گذاری در ارتباط بوده و در این زمینه تجربه دارند، می توانند بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کنند. شرایط همکاری با یابنده سرمایه گذار نیز مانند سایر همکاری ها باید کاملا دقیق در یک قرارداد مستند شود. این قرارداد شامل اطلاعات طرفین قرارداد، مدت همکاری، میزان و زمان پرداخت ها، شرایط فسخ قرارداد و موارد ضروری دیگر است.

تصویر دست شخصی که یک مشت اسکناس در دست دارد و گوشه تصویر جمله "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا نباید از نمونه قراردادهای رایگان موجود در اینترنت استفاده کنیم؟

با جستجوی ساده ای در صفحات اینترنت با وب سایت های زیادی رو به رو می شوید که فرم های قرارداد و توافق نامه هایی که برای کسب و کار شما نیاز است را به صورت رایگان دراختیار شما قرار می دهند. باید گفت که استفاده از این قراردادها حتی می تواند صدمات بیشتری نسبت به نداشتن قرارداد به شما وارد کند. در ادامه دلایل عدم استفاده از قراردادهای رایگان موجود در اینترنت را برای شما شرح خواهیم داد.

شما نمی دانید قرارداد توسط چه کسی تنظیم شده است.

هنگامی که قراردادی در گوگل پیدا می کنید به احتمال زیاد اطلاعاتی در مورد کسی که قرارداد را تنظیم کرده است ندارید. اینکه آیا نویسنده قرارداد، وکیل یا شخصی متخصص در حوزه کسب و کار شما است؟ آیا در نوشتن قراردادهای حقوقی مربوط به کسب و کار تجربه ای دارد؟ اگر اطلاعات حقوقی خاصی ندارید چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه که نیاز دارید در قرارداد وجود دارد؟ در میان انبوه قراردادهای موجود چطور انتخاب می کنید که قرارداد مناسب شما کدام است؟

ممکن است قراردادی که انتخاب کرده اید برای حوزه ی کسب و کار شما تنظیم نشده باشد.

ممکن است درحوزه های مختلف کسب و کار قراردادهای مشترکی وجود داشته باشد. اما این امکان نیز وجود دارد که در حوزه مورد نظر شما مواردی وجود داشته باشد که از آن بی اطلاع بوده و قراردادی که انتخاب کرده اید در حوزه کاری شما بی استفاده و یا تمام موارد مورد نظرشما را پوشش نداده باشد. برای مثال در قرارداد یابنده سرمایه گذار ذکر مواردی ضروری است که ممکن است در قراردادهای موجود رعایت نشده باشد.

شما در مورد حوزه قانونی مربوطه اطلاعی ندارید.

اغلب قراردادها شامل قسمت های بیان کننده موارد قانونی لازم هستند. قوانین براساس کشور، شهر و حتی نوع کسب و کار متفاوت است. ممکن است قرارداد که نوشته شده است برای حوزه قانونی شما مناسب نباشد. برای مثال ممکن است اختلافی که برای شما پیش آمده است از طریق داوری قابل حل باشد اما به دلیل ذکر نشدن در قرارداد مجبور به طی کردن فرایند دادگاه شوید.

شما نمی دانید چه زمانی این قرارداد تنظیم شده است.

کسب وکارها و قوانین مربوط به آنها دائما در حال تغییر هستند. برای مثال شخص بازاریاب امروز با مواردی روبرو است که ممکن است چند سال گذشته وجود نداشتند. شما باید از قراردادهایی استفاده کنید که به روز باشند و متناسب با زبان و شرایط حال حاضر تنظیم شده باشد.

شما نمی دانید که قرارداد چه می گوید!

شاید تعجب کرده باشید. قطعا هر کسی می تواند قرارداد را بخواند اما مشکل در زبانی است که استفاده شده است. اغلب قراردادها پر از اصطلاحات خاص حقوقی و مربوط به اجرای احکام است. در زبان حقوق حتی کوچکترین تغییر در کلمات می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

تصویر  بخشی از یک میز کار شلمل لپ تاپ، موبایل و قلم که گوشه تصویر جمله "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا از قرارداد یابنده سرمایه گذار آپلا استفاده کنیم؟

  • قرارداد یابنده سرمایه گذار آپلا توسط افراد متخصص حقوقی و باتجربه در زمینه کسب و کارهای نوپا تنظیم شده است.
  • قرارداد یابنده سرمایه گذار آپلا امکان سفارشی شدن به صورت شخصی را دارد.
  • قرارداد یابنده سرمایه گذار آپلا دارای پشتیبانی پس ازفروش رایگان به مدت یک هفته پس از خرید قرارداد است. در این یک هفته امکان هرگونه تغییر در قرارداد وجود دارد.
  • هزینه قراردادهای آپلا مناسب و به صرفه است.
کادری با عکس پس زمینه دست شخصی که اسکناس ها را به سمت تصویر گرفته است و روی آن جمله "دانلود قرارداد یابنده سرمایه گذار" نوشته شده است.

شما در هر زمان می توانید قرارداد یابنده سرمایه گذار و سایر قراردادهای مربوط به کسب و کار را که به صورت کاملا تخصصی تدوین شده اند از آپلا دریافت کرده و از پشتیبانی های بعدی نیز استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید پس از دریافت مشاور، قرارداد مورنظر خود را به صورت کاملا سفارشی و طبق خواسته های خود از آپلا دریافت کنید.

کادری با پس زمینه آبی که روی آن جمله "برای تنظیم قرارداد اختصاصی خودتون همین الان کلیک کنید" نوشته شده است.