قرارداد همکاری کسب و کار با بازاریاب

قرارداد همکاری کسب و کار با بازاریاب

خرید و دانلود تومان 80000

اگر صاحب یک استارتاپ هستید و یا قصد همکاری با یک استارتاپ را دارید، باید در نظر داشته باشید که برای تمام همکاری های مربوط به کار خود نیاز به بستن قرارداد دارید. در این قرارداد تمام موارد توافق شده بین طرفین و جزئیات کار لحاظ می شود تا در صورت لزوم به راحتی بتوان به آن رجوع کرد. عقد قرارداد از بسیاری از اختلافات و مشکلاتی که احتمال دارد در آینده برای شما پیش بیاید جلوگیری می کند. در ادامه سعی داریم در مورد لزوم انعقاد قرارداد همکاری بازاریاب با استارتاپ به طور خلاصه صحبت کنیم.

کادری با عکس پس زمینه گوشه کاغذی که روی آن امضا شده است که روی آن جمله "دانلود از بانک قراردادهای آپلا" نوشته شده است.

قرارداد بازاریاب

کسب و کارهای نوپا نیاز به شخصی برای معرفی و فروش محصولات یا خدمات خود دارند.. استارتاپ ها به دو صورت استخدام نیروی دائم و یا به صورت فریلنسر اقدام به همکاری با بازاریاب می کنند. البته معمولا بازاریابی به صورت استخدام رسمی نیست. در هردو حالتی که گفته شد انعقاد قرارداد بین کسب و کار و بازاریاب امری ضروری است. معمولا نداشتن قرارداد بازاریابی در بین فریلنسرها رایج تر است.

تصویر میز کاری شامل تعدادی کاغذ، لیوان، قلم و ماوس کامپیوتر که در گوشه تصویر جمله "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

قرارداد بازاریاب چیست؟

قرارداد بازاریاب ، قراردادی است که مابین شخص حسابدار و یک کسب وکار برای انجام امور حسابداری و مالیاتی منعقد می شود. در این قرارداد معمولا مواردی از قبیل اطلاعات طرفین قرارداد، مدت قرارداد، میزان و شرایط پرداخت، مسئولیت ها و وظایف حسابدار، حل اختلاف و سایر موارد لازم است.

چرا نباید از نمونه قراردادهای رایگان موجود در اینترنت استفاده کنیم؟

با جستجوی ساده ای در صفحات اینترنت با وب سایت های زیادی رو به رو می شوید که فرم های قرارداد و توافق نامه هایی که برای کسب و کار شما نیاز است را به صورت رایگان دراختیار شما قرار می دهند. باید گفت که استفاده از این قراردادها حتی می تواند صدمات بیشتری نسبت به نداشتن قرارداد به شما وارد کند. در ادامه دلایل عدم استفاده از قراردادهای رایگان موجود در اینترنت را برای شما شرح خواهیم داد.

شما نمی دانید چه کسی قرارداد را تهیه کرده است.

هنگامی که قراردادی در گوگل پیدا می کنید به احتمال زیاد اطلاعاتی در مورد کسی که قرارداد را تنظیم کرده است ندارید. اینکه آیا نویسنده قرارداد، وکیل یا شخصی متخصص در حوزه کسب و کار شما است؟ آیا در نوشتن قراردادهای حقوقی مربوط به کسب و کار تجربه ای دارد؟ اگر اطلاعات حقوقی خاصی ندارید چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه که نیاز دارید در قرارداد وجود دارد؟ در میان انبوه قراردادهای موجود چطور انتخاب می کنید که قرارداد مناسب شما کدام است؟

ممکن است قراردادی که انتخاب کرده اید برای حوزه ی کسب و کار شما تنظیم نشده باشد.

ممکن است درحوزه های مختلف کسب و کار قراردادهای مشترکی وجود داشته باشد. اما این امکان نیز وجود دارد که در حوزه مورد نظر شما مواردی وجود داشته باشد که از آن بی اطلاع بوده و قراردادی که انتخاب کرده اید در حوزه کاری شما بی استفاده و یا تمام موارد مورد نظرشما را پوشش نداده باشد. برای مثال در قرارداد بازاریاب ذکر مواردی ضروری است که ممکن است در قراردادهای موجود رعایت نشده باشد.

شما در مورد حوزه قانونی مربوطه اطلاعی ندارید.

اغلب قراردادها شامل قسمت های بیان کننده موارد قانونی لازم هستند. قوانین براساس کشور، شهر و حتی نوع کسب و کار متفاوت است. ممکن است قرارداد که نوشته شده است برای حوزه قانونی شما مناسب نباشد. برای مثال ممکن است اختلافی که برای شما پیش آمده است از طریق داوری قابل حل باشد اما به دلیل ذکر نشدن در قرارداد مجبور به طی کردن فرایند دادگاه شوید.

شما نمی دانید چه زمانی این قرارداد تنظیم شده است.

کسب وکارها و قوانین مربوط به آنها دائما در حال تغییر هستند. برای مثال شخص بازاریاب امروز با مواردی روبرو است که ممکن است چند سال گذشته وجود نداشتند. شما باید از قراردادهای بازاریابی استفاده کنید که به روز باشند و متناسب با زبان و شرایط حال حاضر تنظیم شده باشد.

شما نمی دانید که قرارداد چه می گوید!

شاید تعجب کرده باشید. قطعا هر کسی می تواند قرارداد را بخواند اما مشکل در زبانی است که استفاده شده است. اغلب قراردادها پر از اصطلاحات خاص حقوقی و مربوط به اجرای احکام است. در زبان حقوق حتی کوچکترین تغییر در کلمات می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

تصویری از صفحه رایانه که تعدادی نمودار روی آن نمایش داده شده و گوشه تصویر جمله "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا از قرارداد بازاریاب آپلا استفاده کنیم؟

  • قرارداد بازاریاب آپلا توسط افراد متخصص حقوقی و باتجربه در زمینه کسب و کارهای نوپا تنظیم شده است.
  • قرارداد بازاریاب آپلا امکان سفارشی شدن به صورت شخصی را دارد.
  • قرارداد بازاریاب آپلا دارای پشتیبانی پس ازفروش رایگان به مدت یک هفته پس از خرید قرارداد است. در این یک هفته امکان هرگونه تغییر در قرارداد وجود دارد.
  • هزینه قراردادهای آپلا مناسب و به صرفه است.

در این قرارداد يك پيوست وجود دارد كه مطابق آن، می بایست نام و مشخصات افرادی که میتوانند بر قرارداد نظارت داشته باشند و عضو کسب و کار ذکر شده در قرارداد هستند ذکر شود. هدف تدوین این پیوست آن است که دیگر افراد شاغل در کسب و کار بتوانند بر محتوای قرارداد نظارت داشته باشند.

کادری که روی آن جمله "دانلود قرارداد بازاریاب" نوشته شده است.

شما در هر زمان می توانید قرارداد بازاریاب و سایر قراردادهای مربوط به کسب و کار را که به صورت کاملا تخصصی تدوین شده اند از آپلا دریافت کرده و از پشتیبانی های بعدی نیز استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید پس از دریافت مشاوره ، قرارداد مورنظر خود را به صورت کاملا سفارشی و طبق خواسته های خود از آپلا دریافت کنید.

کادری با پس زمینه آبی که روی آن جمله "برای تنظیم قرارداد اختصاصی خودتون همین الان کلیک کنید" نوشته شده است.