قرارداد همکاری میان کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه

قرارداد همکاری میان کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه

خرید و دانلود تومان 80000

صاحبان کسب و کار و تمام کسانی که قصد فعالیت در یک کسب و کار را دارند باید برای تمام همکاری های خود اقدام به انعقاد قرارداد کنند.در این قراردادها تمام موارد توافق شده بین طرفین و جزئیات کار لحاظ می شود تا در صورت لزوم به راحتی بتوان به آن رجوع کرد. عقد قرارداد از بسیاری از اختلافات و مشکلاتی که احتمال دارد در آینده برای شما پیش بیاید جلوگیری می کند. در ادامه سعی داریم در مورد لزوم انعقاد قرارداد همکاری میان کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه به طور خلاصه صحبت کنیم.

کادری با عکس پس زمینه دست شخصی در حال امضا کردن که روی آن جمله "دانلود از بانک قراردادهای آپلا" نوشته شده است.

قرارداد همکاری کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه

کسب و کارهای نوپا معمولا در زمان های مختلف اقدام به برگزاری همایش یا کارگاه های مرتبط با فعالیتشان می کنند. افرادی هستند که مسئول برگزاری صفر تا صد این همایش ها هستند. استارتاپ ها معمولا به صورت فریلنسر اقدام به همکاری با مسئول برگزاری هماش/کارگاه می کنند انعقاد قرارداد بین کسب و کار و این شخص نیز مانند تمام همکاری های دیگر امری ضروری است. معمولا نداشتن قرارداد در بین فریلنسرها رایج تر است. این قرارداد شامل مواردی مانند اطلاعات طرفین قرارداد، مدت قرارداد، زمان و مدت پرداخت ها، وظایف برگزار کننده و سایر موارد ضروری است.

تصویر گوشه ای از یک کلاس که دو تخته وایت برد و تعدادی ماژیک در آن مشخص است  و گوشه تصویر جمله "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا نباید از نمونه قراردادهای رایگان موجود در اینترنت استفاده کنیم؟

با جستجوی ساده ای در صفحات اینترنت با وب سایت های زیادی رو به رو می شوید که فرم های قرارداد و توافق نامه هایی که برای کسب و کار شما نیاز است را به صورت رایگان دراختیار شما قرار می دهند. باید گفت که استفاده از این قراردادها حتی می تواند صدمات بیشتری نسبت به نداشتن قرارداد به شما وارد کند. در ادامه دلایل عدم استفاده از قراردادهای رایگان موجود در اینترنت را برای شما شرح خواهیم داد.

شما نمی دانید قرارداد توسط چه کسی تنظیم شده است.

هنگامی که قراردادی در گوگل پیدا می کنید به احتمال زیاد اطلاعاتی در مورد کسی که قرارداد را تنظیم کرده است ندارید. اینکه آیا نویسنده قرارداد، وکیل یا شخصی متخصص در حوزه کسب و کار شما است؟ آیا در نوشتن قراردادهای حقوقی مربوط به کسب و کار تجربه ای دارد؟ اگر اطلاعات حقوقی خاصی ندارید چطور می توانید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه که نیاز دارید در قرارداد وجود دارد؟ در میان انبوه قراردادهای موجود چطور انتخاب می کنید که قرارداد مناسب شما کدام است؟

ممکن است قراردادی که انتخاب کرده اید برای حوزه ی کسب و کار شما تنظیم نشده باشد.

ممکن است درحوزه های مختلف کسب و کار قراردادهای مشترکی وجود داشته باشد. اما این امکان نیز وجود دارد که در حوزه مورد نظر شما مواردی وجود داشته باشد که از آن بی اطلاع بوده و قراردادی که انتخاب کرده اید در حوزه کاری شما بی استفاده و یا تمام موارد مورد نظرشما را پوشش نداده باشد. برای مثال در قرارداد مورد نظر شما ذکر مواردی ضروری است که ممکن است در قراردادهای موجود رعایت نشده باشد.

شما در مورد حوزه قانونی مربوطه اطلاعی ندارید.

اغلب قراردادها شامل قسمت های بیان کننده موارد قانونی لازم هستند. قوانین براساس کشور، شهر و حتی نوع کسب و کار متفاوت است. ممکن است قرارداد که نوشته شده است برای حوزه قانونی شما مناسب نباشد. برای مثال ممکن است اختلافی که برای شما پیش آمده است از طریق داوری قابل حل باشد اما به دلیل ذکر نشدن در قرارداد مجبور به طی کردن فرایند دادگاه شوید.

شما نمی دانید چه زمانی این قرارداد تنظیم شده است.

کسب وکارها و قوانین مربوط به آنها دائما در حال تغییر هستند. برای مثال شخص بازاریاب امروز با مواردی روبرو است که ممکن است چند سال گذشته وجود نداشتند. شما باید از قراردادهایی استفاده کنید که به روز باشند و متناسب با زبان و شرایط حال حاضر تنظیم شده باشد.

شما نمی دانید که قرارداد چه می گوید!

شاید تعجب کرده باشید. قطعا هر کسی می تواند قرارداد را بخواند اما مشکل در زبانی است که استفاده شده است. اغلب قراردادها پر از اصطلاحات خاص حقوقی و مربوط به اجرای احکام است. در زبان حقوق حتی کوچکترین تغییر در کلمات می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

تصویر شخصی در حال امضا کردن یک کاغذ که روی میز قرار گرفته است و گوشه تصویر جمله "آپلا مرجع خدمات حقوقی" نوشته شده است.

چرا از قرارداد همکاری کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه آپلا استفاده کنیم؟

  • قرارداد همکاری کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه آپلا توسط افراد متخصص حقوقی و باتجربه در زمینه کسب و کارهای نوپا تنظیم شده است.
  • قرارداد همکاری کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه آپلا امکان سفارشی شدن به صورت شخصی را دارد.
  • قرارداد همکاری کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه آپلا دارای پشتیبانی پس ازفروش رایگان به مدت یک هفته پس از خرید قرارداد است. در این یک هفته امکان هرگونه تغییر در قرارداد وجود دارد.
  • هزینه قراردادهای آپلا مناسب و به صرفه است.
کادری با عکس پس زمینه یک دسته خودکار که روی آن جمله "دانلود قرارداد برگزاری همایش" نوشته شده است.

شما در هر زمان می توانید قرارداد همکاری کسب و کار با مسئول برگزاری همایش/کارگاه و سایر قراردادهای مربوط به کسب و کار را که به صورت کاملا تخصصی تدوین شده اند از آپلا دریافت کرده و از پشتیبانی های بعدی نیز استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید پس از دریافت مشاوره ، قرارداد مورنظر خود را به صورت کاملا سفارشی و طبق خواسته های خود از آپلا دریافت کنید.

کادری با پس زمینه آبی که روی آن جمله "برای تنظیم قرارداد اختصاصی خودتون همین الان کلیک کنید" نوشته شده است.