شما هم میتونید عضوی از خانواده آپلا باشید!

اینجا آپلاست؛ ما تقریبا از سال ۹۶ شروع به کار کردیم و از همون اول یه هدف داشتیم: نذاریم بیزینس‌ها و افراد دچار مشکلات حقوقی بشن.

مشاهده فرصت‌های شغلی

آپلایی‌ها چه ویژگی‌هایی دارن؟

ما توی آپلا همه‌مون یه عده جوونیم که تجربیاتمون از سال‌های قبلی کاریمون رو جمع کردیم و الان داریم توی آپلا پیاده‌سازیشون می‌کنیم.

جوونیم و در نتیجه به شدت دنبال یادگیری! پس هرکسی که میاد بین ما، باید آماده‌ی یادگیری و بالا بردن مهارت‌های خودش باشه.

از اونجایی که هیچ‌کس کامل نیست و چندتا عقل موثرتر از یه دونه عقله، پس به ایده‌ها و نظراتتون نیاز داریم؛ شما کارشناس بخش خودتون هستید پس از هیچ نظر و پیشنهادی برای بهبود کار و بخشتون دریغ نکنید.

اون اول کارمون با فروش چندتا دونه قرارداد و یه سری تفاهم‌نامه‌ها شروع کردیم اما الان کارمون گسترده‌تر شده؛ همین الان هرکسی می‌تونه نزدیک ۱۰۰ تا قرارداد و پکیج‌های مختلف که برای درگیر نشدن توی مسائل حقوقی لازمه رو از سایت ما دانلود کنه یا هر مشاوره‌ای که خواست از مشاورای حقوقی ما دریافت کنه.

توی دوران کرونا، که حالا حالاها هم ادامه داره، ما ترجیح میدیم همه افراد به صورت دورکاری کارهاشون رو انجام بدن؛ از برگزاری هر نوع جلسه و دیدار و آشنایی استقبال می‌کنیم اما بخاطر سلامتی خودتون، بهتره توی خونه کارهاتون رو انجام بدین.

فرصت‌های همکاری

اگه بعد از مطالعه همه این موارد، علاقه داشتی توی تیم ما کار کنی، فقط کافیه از بین موقعیت‌های شغلی زیر، اونی که مدنظرته رو انتخاب کنی و اطلاعات لازم رو بهمون بدی؛ ما در اسرع وقت باهات تماس می‌گیریم و با هم گپ می‌زنیم.

[gravityform id=”6″ title=”false” description=”false” ajax=”true” /]